trocha z historie


rok 2008

Vzniká značka PERSONALISTÉ.CZ jako personálně poradenská kancelář se sídlem v Hradci Králové provozovaná společností JOHN FOX, s.r.o. Tenkrát  profilovaná především na on-line služby podporující vytížené manažery při hledání zaměstnanců.

leden 2011

přichází další milník, kdy se k nám přidávají dva konzultanti s dlouholetými zkušenostmi v recruitmentu i executive search a staví tak základ pro osobní, kvalifikované vyhledávání pracovníků a poradenské služby.

Poznáváme myšlenky svobody v práci a objevujeme způsoby jak s nimi nakládat. 

léto 2011

Již je patrné, že se novým kolegům a jejich službám daří, přidávají se k nám další skvělí lidé a rozhodujeme se založit kancelář v Praze na Smíchově. Firma se pomalu rozrůstá a objevujeme další cesty, jak naplňovat myšlenky svobodné firmy.

Zřejmě se nám daří vytvořit dobré prostředí, protože se k nám postupně přidávají zkušení kolegové z jiných agentur, snad právě pro naši firemní kulturu.

leden 2013

Jsme natolik inspirováni svobodou v práci, že v Praze zakládáme flow-r, personální společnost 2.0. Trochu jako sociální experiment se svobodným firemním prostředím, trochu také jako odpověď na již léta stagnující prostředí personálních agentur.  Z flow-r se rychle stává samostatná značka.

inspirace z PERSONALISTÉ.CZ i z flow-r se slévají a navzájem prolínají

Stejně tak se prolíná spolupráce kolegů z obou brandů z různých regionů.

podzim 2013

Přidávají se k nám další tři kolegové z Brna a po velmi zajímavém uvažování si pro brněnský region volí fungování pod značkou flow-r.

jaro 2014

Máme tedy kancelář v Hradci Králové, čítající 7 kolegů a vystupjící pod značkou PERSONALISTÉ.CZ,  v Praze další 4 kolegy a v Brně také 4 skvělé duše. Pražská i brněnská kancelář fungují pod značkou flow-r. Obě značky však nadále fungují pod jedinou firmou JOHN FOX, s.r.o.

jaro 2016

Máme radost, že se nám daří. Upravili jsme organizační strukuturu, proto nás nyní najdete pod dvěma právními subjekty "flow-r s.r.o." a "John Fox, s.r.o."  Na trhu vystupjeme pod značkami personalisté.cz, flow-r, a pod značkou EVOLVE! summit pořádáme mezinárodní recruiterské konference. V ČR máme stabilní tři kanceláře, které si ve svých regionech vybudovaly pověst respektovaného a prestižního dodavatele. Pracuje s námi nyní víc než 25 zkušených recruiterů / hunterů. Řadíme se proto mezi největší české recruiterské společnosti a na trhu jsme vnímáni jako kvalitní dodavatel a významný hráč na trhu.

Rozhodli jsme se, rozšiřovat povědomí o recruiterském řemesle, pořádáme spoustu menších workshopů a diskusních fór, které doplňuje mezinárodní konference EVOLVE! summit kam zveme mezinárodní hvězdy z našeho řemesla.

Moc doufám, že se nám podaří i nadále přirozeně a stabilně rozšiřovat naši firmu, okruh našich spokojených zákazníků i kandidátů a také naše pojetí spolupráce v rámci firmy, kde není třeba formálních autorit či příkazů, ale vše je postaveno na osobní svobodě a zodpovědnosti každého z nás.

Držte nám palce! :-)