nacházíme vám nové kolegy


Hledáme lidi pro lidi! 

To je základní princip, kterého se při naší práci držíme. Díky tomu se nemusíme přetvařovat a hrát si na něco, co nejsme. Jsme lidé, spolupracujeme s lidmi a za každých okolností je bereme jako sobě rovné bez ohledu na to, na které straně procesu se nacházejí. 

chceme vždy vědět, pro koho hledáme

Aby naše práce měla smysl, je potřeba si vyladit optiku a vzájemně se shodnout na tom, jaká máme očekávání. Proto když přijímáme nově otevřenou pozici, vždy preferujeme osobní setkání nejen s personalistou ale přímo s člověkem, pro něhož budeme nového kolegu hledat.

jsme v tom společně

Jde nám o stejný výsledek, pracujeme na stejném cíli. O průběhu a stavu vaší zakázky vás budeme často a pravdivě informovat. Společně budeme ladit a přenastavovat zacílení, proces a inzerci tak, abychom zaujali ty správné lidi, a poskytli tak co nejlepší službu. K dobrému výsledku potřebujeme a chceme vaši součinnost, váš zájem o výsledek a chuť investovat více než jen jeden e-mail s popisem pracovní pozice. 

pracujeme tak, abychom to zvládli

Pracujeme pouze na tolika projektech, abychom na všech dokázali odvést 100% práci. Když máme pocit, že z nějakého důvodu práce vázne, že nám jen „visí” na stránkách a z nějakého důvodu jsme zaseknutí, budeme to s vámi řešit. Naším cílem není mít plnou stránku otevřených pozic. Cílem je poskytovat dobrou službu s rychlým a trvalým výsledkem. Raději pracujeme na jedné pozici pořádně než na deseti jen na půl. 

bez šablon a mustrů

Každý projek je unikátní, každý člověk je individualitou. Proto nemáme žádné šablony a styl práce je rozdílný. Vzájemně se inspirujeme a měníme způsob práce tak, aby co nejvíce vyhovoval zadání a my směřovali k cíli.

reprezentujeme Vás a Vaši firmu

Při kontaktu s kandidáty reprezentujeme vaši společnost, a tak v každém okamžiku jednáme s respektem a úctou. Nic neskrýváme a záleží nám na tom, aby uchazeč, který se naším prostřednictvím dostane do kontaktu s vaší společností, odcházel s dobrým pocitem. 

práce nás baví a děláme ji rádi

Otrávených lidí, kteří svou práci dělají jen proto, že musí, je kolem nás dost. My jsme si vybrali jinou cestu, do práce se těšíme... Je to klišé, ale jsme za to klišé vděčni.