nacházíme vám nové kolegy


HLEDÁME LIDI PRO LIDI

Za poslední roky se značně zvedly nároky na dodavatele recruiterských služeb. Už nestačí vyvěsit inzerát nebo prohledat veřejné databáze, v posledních letech je nezbytné jít za kandidáty, kteří na trhu ještě aktivně novou pracovní příležitost nehledají.

Ano, my jsme recruiteři – specialisté na nalezení kolegů do vaších firem, které si z různých důvodů neumíte nebo nemůžete nalézt sami. Jsme experti na nábor, detektivové, kteří ve Vašem oboru či regionu "otočí každý kamínek", jestli pod ním není zrovna ten váš kandidát.

Dlouhodobě kolem sebe vytváříme aktivní network profesionálů ve různých oborech, ze kterého můžeme těžit i ve prospěch vašeho projektu. 

V čem spočívá naše úloha a role? 

Správný recuiter je v prvé řadě konzultantem. Dokáže pochopit, co po něm chcete. Zároveň Vám zvládne poradit a maximálně zvýšit šance na úspěch projektu. Zná svůj trh, zná firmy, zná kandidáty, zná pozice.

  • Nejdříve se tedy dozvíte, zda to co hledáte, vůbec existuje. :) 
  • Pokud ano, společně Váš projekt (pozici) uděláme jedinečným. Tak, aby v tvrdé konkurenci na trhu uspěl. Je třeba upravit náplň práce? Zatraktivnit ohodnocení? Umíme vám říct, kde mohou být slabší místa Vaší nabídky. 
  • Následně začíná klíčová část celého procesu – recruiter identifikuje vhodné talenty, napřímo je oslovuje, prodává Váš projekt, šíří dobré jméno Vaší firmy a dává trhu najevo, že jste tady! 
  • Poznává kandidáty, zjišťuje jejich motivaci, je zároveň obchodník i psycholog. Umí zjistit, zda člověk, který sedí proti němu, je ten, jehož hledáte. Nedaří se? Dozvíte se to a dozvíte se proč. 
  • Má kandidát důvěru recruitera? Má recruiter důvěru kandidáta? Výborně, jdeme na osobní setkání ve firmě. Na něm je trojice kompletní. Recruiter je mediátor setkání, poslouchá, vnímá atmosféru, když je potřeba, přebere otěže nebo uvolní atmosféru. Už teď se rozhoduje, jestli to vzájemně jiskří. 
  • Jestli se kandidát jeví jako ten pravý, recruiter je ta správná osoba pro komunikaci pracovní nabídky. Rozumí svému kandidátovi a umí zařídit, aby nabídka splňovala jeho očekávání. Dokáže poradit firmě, jak v této kritické chvíli postupovat a maximálně zvýšit šance, že náš příběh bude mít šťastný konec. 

Ruka je v rukávě, obě strany se dohodly. Je hotovo? Nikoliv. 

  • Tíha odpovědnosti se teď přesouvá hlavně na firmu. Kvalitní adaptační proces, pravidelná komunikace, sdělování si zpětné vazby. Recruiter je tu stále, jak pro kandidáta, tak i klienta. Pokud řeší zádrhel, řeší ho společně. 
  • Všechny strany jsou si rovny a vycházejí z partnerské spolupráce. Cílem je vždy obsazení pozice, zvýšení prestiže společnosti na trhu práce a spokojený nový kolega.

Recruitment vnímáme jako people relations business.

Pokud máte zájem o náš čas, energii a know-how, rádi Vás poznáme. 

Pavel, Lída, Jana, Lukáš, Pavel,...