Lukáš Smetana

Když mě něco chytne, dávám tomu vše!co dělám?

V současnosti nacházím pro své klienty kandidáty z oblasti SW vývoje, engineeringu a technologií. Vzledem k oboru svého studia mám k IT velmi blízko. Pokud jste tedy developer, nebo člověk z engineeringu, určitě Vás chci poznat.

jak to začalo?

K recruitmentu a firmě personalisté.cz jsem se dostal čirou náhodou! Byla to jedna z nejlepších náhod, které se mi vůbec kdy staly. :-)

V té době jsem byl v USA, kde jsem si jako vysokoškolský student krátil prázdniny prací. Prohledával jsem facebookovou stránku Univerzity Hradec Králové a narazil na pracovní nabídku. Byl to ten nejlepší inzerát, který jsem kdy četl, nešlo nereagovat. Říkal jsem si, že ve firmě, která si dá takovou práci s inzerátem na juniorskou pozici, musí být dobře! Po návratu do ČR a dvou pohovorech v personalisté.cz mě vybrali a přijali.

a jak to bylo dál? 

Prvních 9 měsíců jsem se s oblastí recruitmentu seznamoval z role sourcera. Tedy člověka co hledá vhodné kandidáty, pro své kolegy recruitery. Časem jsem zjistil, že by mě víc bavilo se s kandidáty i setkávat a probírat možnosti jejich uplatnění a po domluvě s kolegy jsem se pustil do komplexní práce recruitera.

proč personalisté.cz ?

Až tady jsem poznal, jak důležité je přátelské prostředí ve firmě pro kvalitu odvedené práce. Nadšení, které mají kolegové a kolegyně se tak snadno přenáší nejen na mě, ale především na klienty a kandidáty. 

něco o mě?

Brzo budu končit magisterské studium informačního managementu na Fakultě informatiky a managementu na královéhradecké univerzitě. Ve volném čase se věnuji úpolovým sportům konkrétně MMA. 12 let jsem hrál lední hokej a tak si o sobě troufnu tvrdit, že jsem člověk sportovně založený. Rád cestuju a poznávám nové lidi.