Kristýna HorkáNa čem pracuji?

Pro klienty z řad výrobních firem hledám nové kolegy a kolegyně , zejména specializované dělnické pozice ve výrobě a střední management. S každým kandidátem se osobně setkávám a probírám s ním možnosti jakým směrem by se chtěl posunout, co ho baví a jak vnímá sám sebe jako osobnost, což je pro spokojenou práci neméně důležité. Od společností, které naopak hledají vhodné kandidáty, se snažím získat maximum informací o obsazované pozici a firemní kultuře, abychom mohli vytvořit příjemný a dlouhodobý vztah pro obě strany.

Odkud jsem začala?

V oblasti recruitmentu se pohybuji již přes 2 roky. Vždycky to byl můj sen pracovat s lidmi. Nejprve jsem začínala agenturním zaměstnáváním a poté jsem se postupně též zapojovala do náboru kmenových zaměstnanců . Jelikož jsem pracovala pro společnost korporátního typu, a zároveň jsem kreativní typ, který rád příchází s novými nápady a též svoji práci rád odvádí naplno, tak mě postupně začínaly svazovat některé definované zaběhnuté postupy. V průběhu času jsem získala informaci o zajímavé moderní personální společnosti, kde má každý možnost svobodného rozhodování, rozvíjení se, definování vlastních cílů i metod jak jich dosáhnout. Jsem vděčná za to, že jsem nakonec dostala příležitost spolupracovat s touto partou velmi inspirativních lidí a společně posouvat personalistiku na vyšší úroveň, se zachováním lidského přístupu.

Něco o mě?

Ve volném čase se ráda věnuji turistice, cyklistice a četbě knih. Ráda poznávám nové lidí, kteří mě obohacující svými myšlenkami.

Co mě baví na práci?

Na práci mě baví, že každý den poznávám nové lidi, nové možnosti. Baví mě ta různorodost a výzvy. Největší odměnou pak pro mě je spokojený kandidát, který mi zavolá, že jsem mu našla jeho práci snů, případně společnost která ocení naše služby. :-)

Týna