Jana Lacinová

"Když nevíš kam pluješ, tak ti není žádný vítr dobrý."Mými klienty jsou především menší a střední společnosti, se kterými společně řešíme pozice v oblasti engineeringu, financí a obchodu. Na spolupráci s firmami mě nejvíc naplňuje, že mohu být na chvíli součástí jejich týmu a pomáhat v hledání kolegů, kteří firmě schází.

jak to celé začalo?

Ke společnosti personalisté.cz mě tehdy přivedla souhra několika náhod a s odstupem času to můžu hodnotit jako jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem udělala. Větší povědomí o tom, co za sebou skrývá oblast Recruitmentu a Executive Search jsem získala už na vysoké škole v rámci své vedlejší specializace. Ovšem až v okamžiku, kdy jsem se začala potkávat s prvními lidmi jsem pochopila, o čem to vlastně celé je.

Co může být pro člověka inspirativnější než to, když Vám ostatní nadšeně vypráví o své cestě k vysněné práci? Takových lidí jsem potkala už spoustu a pokud i Vy k nim patříte, dřív nebo později se určitě potkáme.

A co může být větší výzvou, než když někoho máte přesvědčit o tom, že je načase posunout se dál? Musím se přiznat, že neznám lepší pocit než, který přichází po několika měsících spolupráce s kandidátem i firmou a Vy si potvrdíte, že jste někomu pomohli udělat další krok v jeho cestě za snem.

proč personalisté?

Všechno ovšem není jen o recruitmentu, ale také o samotném týmu lidí, se kterými se denně potkáváte v kanceláři. Já jsem u nás poznala skutečnou podstatu spolupráce, vzájemné důvěry a také opravdové nadšení ze samotné práce, které Vás dokáže doslova strhnout. Navíc jsou to lidé, se kterými pojedu kamkoliv a vím, že to pro mě bude nezapomenutelný zážitek.

co mě inspiruje?

Co se týče mého života, hledám inspiraci ve všem, co dělám. Příkladem může být čtení knížek osobností, kterým se povedlo v životě dosáhnout zajímavého úspěchu. Ovšem člověk při hledání inspirace nemusí chodit tak daleko, stejně mě nejvíc ovlivňuje nejbližší okolí a já mám štěstí být obklopena zajímavými lidmi, kteří mne neustále něčemu učí

Ve svém volném čase vyhledávám nejrůznější druhy sportů, jako způsob odreagování a doplnění přílivu endorfinů, které jsou pro mě opravdovou drogou. Od dětství jsem závodně hrála fotbal, v poslední době pravidelně běhám a jezdím na kole. Stejně tak ovšem miluju cestování a poznávání nových míst.

Když jsem náročná sama na sebe, v práci i ve sportu, neustále mě to posouvá kupředu, proto i při obsazování pozic je pro mě vždy prioritou odvést ten nejlepší výkon.

Jana