Jana Halíková

„Nemůžeme žít šťastně, aniž bychom byli moudří, čestní a spravedliví, ani moudře, čestně a spravedlivě, když nejsme šťastní."Vystudovala jsem fakultu podnikatelskou na VUT v Brně. Po ukončení studií jsem neměla jasnou představu, jakým směrem se vydat, byla jsem otevřená různým příležitostem. První pracovní zkušenost se týkala bankovnictví, kde jsem začínala na pozici investiční specialistky. Po určité době jsem si uvědomila, že to není obor, kterému bych se chtěla i nadále věnovat.

A co dělám?

Díky příležitosti získat zkušenosti v náboru a personalistice v největší mezinárodní personální agentuře jsem našla oblast, která mě stále baví a naplňuje. Získala jsem praxi v obsazování především výrobních, technicky či ekonomicky orientovaných samostatných pozic, ale i pozic v oblasti středního a vyššího managementu. Přestože jsem se spoustu věcí naučila, vnímala jsem i nedostatky, které s sebou velká společnost přináší. Šlo především o nutnost věnovat se více osobnímu plnění a obratům na úkor samotné práce a uchazečům.

Proč právě personalisté.cz?

Když jsem se dozvěděla o personální společnosti PERSONALISTÉ.CZ, která vyznává principy svobodné firmy, jednalo se o splnění mé představy, jak bych chtěla v oboru fungovat dál. Po dobu naší společné spolupráce oceňuji u kolegů jejich ochotu a profesionalitu, zároveň také možnost nesvazovat se přílišnou administrativou a poskytnutí maximálního prostoru pro samotnou práci, včetně možnosti si vše plánovat a organizovat samostatně a pracovat z domova.

A co mě baví?

Pokud se zrovna nevěnuju práci, mám ráda cestování, pěší turistiku, tancování, folklor, kvalitní jídlo, nějaké to sportování a Japonsko. Zároveň nepohrdnu příjemně stráveným wellness víkendem nebo odreagováním se na střelnici.