koho podporujeme


U nás ve firmě si myslíme, že je správné část naší práce, energie i financí věnovat někomu, kdo je potřebuje více než my. Proto jsme si po pečlivé úvaze vybrali následující projekty, kterým se snažíme pomáhat.

u tří veverek - lesní školka

Při práci s kandidáty se setkáváme s pojmy motivace, angažovanost, aktivita, samostatnost, otevřená komunikace a věříme, že tyhle dovednosti je dobré pěstovat a rozvíjet už od dětství. Koncept lesních školek takové věci v malých lidech podporuje a konkrétně Tři veverky si vedou skvěle.

www.vsemivjemy.cz

dobrý anděl

Tahle nadace vychází z jednoduché myšlenky, že peníze, pokud jsou moudře užívány, mohou být dobrý nástroj, který pomůže překonat či ulehčit leckteré nesnáze. Rodinám s dětmi nemocnými rakovinou proto přerozdělují 100% vybraných prostředků, aby jim umožnili lépe zvládat již tak dost obtížnou situaci. 

www.dobryandel.cz

prostor pro

Organizace nadšenců, kteří se rozhodli vytvářet prostor pro volnočasové aktivity mládeže formou nízkoprahových volnočasových klubů a zařízení. Souběžně se snaží v lokalitách kde působí podporovat i komunitní a rodinné setkávání. 

www.prostorpro.cz