hodnoty, které nás spojují


Smyslem je mít společné hodnotové protfolio, ke kterému se chceme přihlásit a neuhnout z cesty. Hodnoty a lidská chemie jsou na prvním místě při výběru kolegů.

respekt

Všichni jsme lidé, kteří se snaží dělat to nejlepší, co dovedou, a v každé situaci podle toho jednají. Ten, kdo hledá práci, není horší než ten, kdo ji má nebo ji ze své manažerské pozice zadává. Truhlář v Kouřimi může být skvělým člověkem stejně jako manažer z banky a bez paní uklízečky by většina kanceláří do týdne zavřela. Zkrátka respektujeme sami sebe, své kolegy a lidi, které na cestě životem potkáme. Snažíme se nesoudit, nekritizovat a dělat to nejlepší, co umíme. A jediné očekávání od ostatních, které máme, je, že bychom byli rádi, aby respektovali náš přístup.

nezávislost

Důležité životní nastavení, které si málokdo uvědomuje. Jsme přesvědčeni, že strach ze ztráty klienta nebo z toho, že nás opustí skvělý konzultant, je forma závislosti, která není zdravá. Přáli bychom si, aby naši kolegové na sobě nebyli závislí, o to více však spolupracovali, protože chtějí, nikoliv musí. Proto cheme kolegy propagovat jako silné, profesionální osobnosti. Záleží nám na tom, aby jejich osobnosti přitáhly firmy, které jim budou chtít svěřit své náborové aktivity.

důvěra

Zakladní hodnotou pro nezávislé a kvalitní vztahy je důvěra. Důvěra je víra v toho druhého, že se bude chovat tak, aby nás nepoškodil. V naší zemi si s důvěrou moc nevíme rady, učili nás spíše nedůvěřovat než důvěřovat. My si chceme primárně důvěřovat a rádi bychom vybudovali takovou firmu, kde se jeden na druhého můžeme spolehnout.

otevřenost

Ruku v ruce s důvěrou přichází otevřenost. Nehrajeme role, chceme být takoví, jací jsme, a nevyčerpávat se pózami byznysmanů a supermanů. Jsme lidé, máme radost, když se nám naše práce daří, a občas se nám holt něco nepovede. Abychom ze sebe dávali to nejlepší, co dovedeme, chceme být upřímní a otevření, jak sami k sobě, tak ke všem lidem kolem nás. Říkáme, co nám nejde, když něco neumíme, přiznáme to, a sdílíme radost, když se nám práce daří.

spolupráce

A tím jsme se přenesli k poslední položce v našem TOP 5 žebříčku hodnot a tou je spolupráce. Klíčovým prvkem pro náš úspěch je spolupráce, a to jak uvnitř mezi kolegy, tak i s klienty a v neposlední řadě i s dodavateli. Pracujme spolu na dobrém a kvalitním výsledku.

pozitivní myšlení

Albert Einstein kdysi prý prohlásil, že si každý může vybrat, zda den prožije v pozitivním a podporujícím vesmíru či zda jeho svět bude zlý a plný nástrah. V našem světě je sklenice napůl plná a užíváme si příležitostí a výzev.

fair play

Občas se přihodí i věci, které nečekáme, rozhodli jsme se nepropadnout se pasti pravidel, smluv a předpisů a naopak využít inspiraci z golfu. Když neznáš pravidlo, které použít, hraj tak jak myslíš, že je to fair play.

a pár vět, které u nás zaznívají

naše PRÁCE nás baví / chceme NADCHNOUT zákazníky KVALITOU služeb / vytváříme a děláme ZÁBAVNÉ i výstřední věci / přijímáme a podporujeme ZMĚNY / snažíme se o osobní i firemní RŮST a vzdělávání / budujeme otevřené a upřímné vztahy prostřednictvím KOMUNIKACE / vytváříme POZITIVNÍ týmový a rodinný duch – kolega je i KAMARÁD / uděláme mnoho i s MÁLEM / jsme zapálení a odhodlaní / zůstaňme SKROMNÍ / u nás se lidi netočí a problémy nechladí, na TOČENÉ CHLAZENÉ radši zajdeme spolu / neslibujeme hory ani doly,... na hory jedeme radši SPOLU / podporujeme ODVAHU a nebojíme se výzev /jednotlivci a interakce u nás mají přednost před procesy a nástroji / SPOLUPRÁCE se zákazníkem je pro nás důležitější než vyjednávání o smlouvě / REAKCE na změnu je důležitější než dodržování pravidel / chceme nejen poslouchat, ale i NASLOUCHAT / jsme jen tak dobří, jak dobrý je NÁŠ TÝM a každý z konzultantů / v kanceláři NEMÁME ŠÉFYani ředitele / každého hlas má VÁHU / raději si NÁZORY vyměníme, než problémy zameteme pod koberec /VZDĚLÁVÁME naše uchazeče i sami sebe / rádi jsme pro klienty dobrými partnery / dobrá PARTA je k nezaplacení / každý den přijde někdo S DOBROU NÁLADOU / nevnímáme rozdíly mezi pondělím a pátkem, PRÁCE NÁS BAVÍ stále stejně / VĚNUJEME ČAS našim klientům a kandidátům , ne reportům a KPIs / naší nejlepší databází jsou DOPORUČENÍ od spokojených zákazníků a klientů