Jak upéct správnou značku zaměstnavatele?

Ve spolupráci s naším kamarádem, guru přes personální marketing a branding zaměstnavatele Petrem Hovorkou jsme pro vás připravili informacemi nabitý půlden.


22.04.2015 1788x přečteno 0 komentářů

Rádi bychom Vás za celý tým personalisté.cz pozvali na výjimečný a užitečnými informacemi nabitý workshop. Pojďme se společně zamyslet nad tím...

Jak přitáhnout ty správné kandidáty?

Kdysi byly velkou konkurenční výhodou továrny a technologie. Vítězil Henry Ford se svou pásovou výrobou. Pak nastoupila éra financí, patentů a ještě o něco později éra znalostí. Nyní přichází doba talentů. Co však talenti zmůžou v prostředí, které je nevede ke skvělým výkonům? 

Budování zaměstnavatelské značky je cestou k přitáhnutí, zapojení a udržení talentů a vytvoření takové firemní kultury, ve které mohou lidé naplno uplatnit a rozvinout svůj potenciál.  

Pro nás jsou lidé energií (nikoli zdroji), která bude hýbat světem byznysu v následujících letech.

Kde?    

konferenční prostor v Park Golf a Konference Park Hradec Králové Roudnička

Kdy?         

28.5.2015 od 10:00 - 16:00

Co se od nás dozvíte a naučíte?

  • co je to značka zaměstnavatele, co umí a neumí
  • jak ji můžeme vybudovat
  • jak představit svoji firemní kulturu kandidátům
  • co může být obsahem náborové komunikace
  • získáte spoustu tipů, inspirace a best practice od nás i ze světa

Pro koho?

Přednáška je určena pro všechny, kteří chtějí zaujmout ty největší talenty. Především pro ty, kteří ve firmách skutečně rozhodují o tom, kdo se stane součástí jejich týmu. (majitelé a ředitelé firem, team lídři)

Na koho se můžete těšit?

Jana Netíková a Jana Lacinová z personalisté.cz ve spolupráci s Petrem Hovorkou z Brandbakers.

Co za to budeme chtít?

Rádi bychom, abyste si tuto akci společně s námi užili a nadále nás vnímali jako zajímavého partnera, který do regionu umí přinést a přináší zajímavé know-how. Proto vnímejte tuto akci jako dárek pro Vás.

Kde se můžete přihlásit?

Vaši přihlášku nám můžete vyplnit prostřednictvím tohoto formuláře. Obratem obdržíte potvrzení Vaší účasti. Vzhledem k omezené kapacitě prostoru, atraktivitě tématu a úzce vyhraněné cílové skupině účastníků (majitelé a ředitelé firem, team lídři) si vyhrazujeme právo Vaši účast nepotvrdit.

Dress code?

Akce je v neformálním, přátelském duchu, kravatu a oblek proto můžete nechat doma.

Za celý tým personalisté.cz se na Vás těší

Jana Netíková a Jana Lacinová

O nás:

Petr Hovorka

Pakliže dlouhodobě přitahujete jako firma správné a talentované lidi; za inzerci otevřených pozic na pracovních portálech prakticky neutrácíte; celkově máte zhruba 2x nižší náklady na nábor než vaše konkurence stejně jako fluktuaci. Pak na moji přednášku chodit nemusíte.  

Petr svou cestu k pečení charismatických značek hledal 13 let. Vedl a spoluvlastnil nakladatelství, založil agenturu specializovanou na interní komunikaci, aby nakonec zjistil, že jeho posláním jsou značky a jeho místo je u pekařské pece v BrandBakers.

Jana Netíková

Ráda se potkávám s lidmi, kteří mě mohou něčím inspirovat, má práce je proto pro mě opravdu zábavou. Mými klienty jsou především malé a střední firmy, kdy nábor a často vše, co se týká dalšího směřování společnosti, řeším přímo s majiteli/řediteli. 

To mě moc baví a i proto mám radost, že svým obchodním partnerům můžu prostřednictvím tohoto workshopu ukázat další cestu, jak do svého týmu přilákat ty nejvhodnější lidi.

Jana Lacinová

Stejně tak jako si firma vybírá ty správné lidi do svého týmu, tak si každý takový člověk vybírá místo, kde chce pracovat a dále se rozvíjet. Mým úkolem je pomáhat firmám nalézt zajímavé kandidáty a přispět k tomu, aby se o nich dozvěděli.

Dokážete je zaujmout a přesvědčit o tom, že právě Vaše firma je tou správnou? Nechte se inspirovat naším workshopem.